Jump to content
Sign in to follow this  
GEORGE M.

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων

Recommended Posts

GEORGE M.

Σάββατο 04/08

 

 

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open - Προημιτελικός

04:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open - Προημιτελικός

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky - 2ες Ελεύθερες δοκιμές

10:55 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

11:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour 1ος Ημιτελικός Γυναικών

13:05 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κωπηλασια

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπόχουμ-Κολονία Bundesliga 2, 1η αγωνιστική

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky - 4ες Ελεύθερες δοκιμές

14:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Προημιτελικός Ανδρών

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 250 Τελικός

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές

15:50 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Προημιτελικός Γυναικών

17:05 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Μικρός τελικός Γυναικών

18:20 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Τελικός Γυναικών

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open, 1ος ημιτελικός

  • Like 1
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 05/08

 

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open, 2ος ημιτελικός

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας

14:05 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Πρώτος ημιτελικός Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντάρμσταντ-Πάντερμπορν Bundesliga 2, 1η αγωνιστική

15:20 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour 2ος Ημιτελικός Ανδρών

17:20 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Μικρός τελικός Ανδρών

18:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Τελικός Ανδρών

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series Αγώνας

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open - Τελικός

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπελενένσες Φιλικό - LaLiga World Challenge

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτέρα 06/08

 

21:45 NOVASPORTS 1 HD EFL Championship  Hull City - Aston Villa

 
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τρίτη 07/08

 

12:30 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

13:45 Eurosport 1 Ποδηλασία Πίστας Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:15 Eurosport 2 Ο Γύρος της Πολωνίας 4ο ΕΤΑΠ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup

18:30 ΕΡΤ1 Υγρός Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

21:45 Novasports 2HD Νότιγχαμ Φόρεστ - Γουέστ Μπρομ Championship

22:05 Novasports 1HD Τσέλσι - Λιόν International Champions Cup

22:30 Eurosport 2 Ο Γύρος της Γιούτα 1ο ΕΤΑΠ

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τετάρτη 08/08

 

02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Atlanta Dream-Las Vegas Aces WNBA Regular Season

03:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ρόμα International Champions Cup

10:30 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

11:20 ΕΡΤ3 Αγώνας Ανοιχτής Θάλασσας (Γ) 5 χλμ

13:30 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:15 Eurosport 1 Αγώνας Δρόμου Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:40 ΕΡΤ1 Υγρός Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup

18:30 ΕΡΤ1 Υγρός Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:50 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

20:00 Novasports 2HD ΠΑΟΚ - Σπαρτάκ Μόσχας Προκριματικά Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Σέλτικ - ΑΕΚ Προκριματικά Champions League

22:30 FOX Sports AZ Diamondbacks - Phil. Phillies MLB

22:30 Eurosport 2 Ο Γύρος της Γιούτα 2ο ΕΤΑΠ

  • Like 1
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 09/08

 

10:30 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

11:20 ΕΡΤ3 Αγώνας Ανοιχτής Θάλασσας (Γ) 10 χλμ

13:00 FOX SportsCOWBOYS - BRONCOS NRL 2018

13:30 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:00 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:15 Eurosport 2 Κίνα - Γερμανία Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U20

17:00 ΕΡΤ1 Υγρός Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup

18:45 Eurosport 2 Ο Γύρος της Πολωνίας 6ο ΕΤΑΠ

20:00 FOX SportsWash. Nationals - Atlanta Braves MLB

20:15 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

21:00 Novasports 3HD Πρωτάθλημα PGA 2018 Γκολφ

21:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός - Λουκέρνη Προκριματικά Europa League

22:30 Eurosport 2 Ο Γύρος της Γιούτα 3ο ΕΤΑΠ

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Παρασκευή 10/08

 

09:30 Eurosport 2 Σνούκερ: Παγκόσμιο Open Προημιτελικοί

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich 1ες Ελεύθερες Δοκιμές

11:00 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:00 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich 2ες Ελεύθερες Δοκιμές

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup Προημιτελικός

20:10 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

21:00 Novasports 3HD Πρωτάθλημα PGA 2018 Γκολφ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup Προημιτελικός

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σαν Πάουλι-Ντάρμσταντ Bundesliga 2, 2η αγωνιστική

21:45 Novasports 1HD Μαρσέιγ - Τουλούζ Πρωτάθλημα Γαλλίας

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ Premier League

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Σάββατο 11/08

 

01:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup Προημιτελικός

03:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup Προημιτελικός

08:55 Eurosport 2 Σνούκερ: Παγκόσμιο Open Ημιτελικοί

10:00 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

11:55 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

12:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour 2ος Ημιτελικός Γυναικών

13:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Κωπηλασίας 5χλμ. ομαδικό

13:30 Eurosport 1 ΒΜΧ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντούισμπουργκ-Μπόχουμ Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιούκαστλ-Τότεναμ Premier League

14:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Προημιτελικός Γυναικών

15:00 ΕΡΤ1 Ευρωπαϊκό Ενόργανης Ομαδικό Ανδρών

15:07 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich Κατατακτήριες Δοκιμές

15:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Ημιτελικός Ανδρών

16:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Ημιτελικός Γυναικών

17:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Ημιτελικός Ανδρών

18:00 Novasports 2HD Σάλτσμπουργκ - Αούστρια Πρωτάθλημα Αυστρίας

18:00 Novasports 1HD Ναντ - Μονακό Πρωτάθλημα Γαλλίας

19:30 Novasports 5HD Αγιαξ - Χέρακλες Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30 Novasports 4HD Ντέρμπι - Λιντς Championship

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Rogers Cup 1ος ημιτελικός

21:00 Novasports 3HD Πρωτάθλημα PGA 2018 Γκολφ

21:45 Novasports 2HD Αϊντχόφεν - Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup 1ος ημιτελικός

22:05 Novasports 1HD Ατλέτικο Μ. - Ιντερ International Champions Cup

23:00 Eurosport 2 Ο Γύρος της Γιούτα 5ο ΕΤΑΠ

  • Like 1
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 12/08

01:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Rogers Cup 2ος Ημιτελικός

03:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup 2ος Ημιτελικός

08:55 Eurosport 2 Σνούκερ: Παγκόσμιο Open Τελικός

09:00 FOX Sports STORM - SHARKS NRL 2018

10:30 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich Warm Up

13:15 Eurosport 1 Αγώνας Δρόμου Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

13:15 Eurosport 2 Αγώνας Δρόμου Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:15 Eurosport 2 Αγγλία - Μεξικό Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U20

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich Αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάντχαουζεν-Αμβούργο Bundesliga 2

14:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Μικρός τελικός Ανδρών

15:30 Novasports 2HD Ντε Γκράαφσαπ - Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Μικρός τελικός Γυναικών

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ Premier League

16:00 Novasports 3HD Λιόν - Αμιάν Πρωτάθλημα Γαλλίας

16:00 Novasports 1HD Εστερσουντ - Κάλμαρ Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:30 ΕΡΤ1 Ευρωπαϊκό Ενόργανης Τελικοί οργάνων ανδρών

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Τελικός Γυναικών

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι Premier League

18:00 ΕΡΤ1 Ευρωπαϊκό Ενόργανης Τελικοί οργάνων ανδρών

18:20 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Τελικός Ανδρών

20:00 FOX Sports NY YANKEES - TEXAS RANGERS MLB

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον-Μπέρνλι Premier League

20:10 ΕΡΤ2 Στίβος Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

20:30 Novasports 1HD ΑΕΛ - Παναθηναϊκός Φιλικό

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Rogers Cup Τελικός

20:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μορεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 Novasports 3HD Πρωτάθλημα PGA 2018 Γκολφ

21:00 Eurosport 1 Ποδηλασία Πίστας Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series, Michigan Consumers Energy 400 Αγώνας

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου Σούπερ Καπ

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν - Καέν Πρωτάθλημα Γαλλίας

23:00 FOX Sports Angeles Angels - Oakland Athletics MLB

23:00 Eurosport 2 Ο Γύρος της Γιούτα 6ο ΕΤΑΠ

23:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα - Σεβίλλη Σούπερ Καπ Ισπανίας

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup Τελικός

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτέρα 13/08

01:15 Eurosport 2 DC ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ Major League Soccer

02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Phoenix Mercury-Los Angeles Sparks WNBA Regular Season

14:15 Eurosport 2 Ισπανία - ΗΠΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U20

16:00 Eurosport 1 BINCKBANK TOUR 1o ΕΤΑΠ

17:15 Eurosport 2 Γερμανία - Αϊτή Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U20

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open Κυρίως Ταμπλό

19:30 Eurosport 2 WOMEN WORLD TOUR

21:30 Novasports 3HD Κολονία-Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τρίτη 14/08

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

16:00 Eurosport 1 BINCKBANK TOUR 2ο ΕΤΑΠ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

20:30 Epsilontv Σπαρτάκ Μόσχας - ΠΑΟΚ Προκριματικά Champions League

21:00 FOX Sports Chicago Cubs - Milwaukee Brewers MLB

21:00 Novasports 2HD ΑΕΚ - Σέλτικ Προκριματικά Champions League

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τετάρτη 15/08

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

16:00 Eurosport 1 BINCKBANK TOUR 3ο ΕΤΑΠ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

20:00 FOX Sports Minnesota Twins - Pittsb. Pirates MLB

20:00 ΕΡΤ2 Ελλάδα - Μαυροβούνιο CEV Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

20:00 ΕΡΤ HD Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα βόλεϊ Προκριματικά γυναικών

21:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα - Λουξεμβούργο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης UEFA Super Cup

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 16/08

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

13:00 FOX Sports BRONCOS - RABBITOHS NRL 2018

16:00 Eurosport 1 BINCKBANK TOUR 4o ETAΠ

16:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Κ-20

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

20:00 FOX Sports NY YANKEES - TAMPA BAY RAYS MLB

20:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Κ-20

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λουκέρνη - Ολυμπιακός Προκριματικά Europa League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μπορντό - Μαριουπόλ Προκριματικά Europa League

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Παρακευή 17/08

03:00 FOX Sports WASH. REDSKINS - NEW YORK JETS NFL

13:00 FOX Sports STORM - EELS NRL 2018

16:00 Eurosport 1 BINCKBANK TOUR 5ο ΕΤΑΠ

16:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Κ-20

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

20:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Κ-20

21:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ζιρόνα - Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

21:45 Novasports 1HD Ρεμς - Λιόν Πρωτάθλημα Γαλλίας

21:45 Novasports 2HD Μπέρμιγχαμ - Σουόνσι Championship

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open

23:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις - Λεβάντε LaLiga Santander

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Σάββατο 18/08

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός

03:00 FOX Sports BIG3 BASKETBALL 2018 Basketbal

04:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός

13:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου 2018 Ανοιχτή Θάλασσα - 5χλμ Ομαδικό

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κάρντιφ-Νιούκαστλ Premier League

15:00 ΕΡΤ HD Ενόργανη γυμναστική Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

15:20 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour 1ος Ημιτελικός Ανδρών

16:00 Eurosport 1 BINCKBANK TOUR 6ο ΕΤΑΠ

16:00 ΕΡΤ2 IAAF Diamond League Στίβος

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Γερμανίας SS12 Panzerplatte 2

16:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour 2ος Ημιτελικός Ανδρών

17:00 Novasports 1 HD Μίλγουολ - Ντέρμπι Championship

17:00 Novasports 1 HD Τότεναμ-Φούλαμ Premier League

17:50 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Προημιτελικός Γυναικών

18:00 Novasports 5 HD Σάλτσμπουργκ - Χάρτμπεργκ Πρωτάθλημα Αυστρίας

18:00 Novasports 3 HD Γκινγκάμπ - Παρί Σ.Ζ. Πρωτάθλημα Γαλλίας

19:00 Novasports 1 HD Κιέβο - Γιουβέντους Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Western & Southern Open 1ος Ημιτελικός

19:05 COSMOTE SPORT 6 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Προημιτελικός Γυναικών

19:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Εσπανιόλ LaLiga Santander

19:30 Novasports 4 HD Φένλο - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Άρσεναλ Premier League

20:00 FOX Sports NY YANKEES - TORONTO BLUE JAYS MLB

20:20 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Μικρός τελικός Ανδρών

20:35 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Τελικός Ανδρών

20:55 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβος

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μποαβίστα - Μπενφίκα LIGA NOS

21:00 ΕΡΤ2 Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός Φιλικό

21:00 Novasports 3HD Μονακό - Λιλ Πρωτάθλημα Γαλλίας

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός

21:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander

21:30 Novasports 1 HD Λάτσιο - Νάπολι Πρωτάθλημα Ιταλίας

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Έβερτον-Σαουθάμπτον Premier League

21:45 Novasports 2 HD Φορτούνα Σιτάρντ - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λέστερ-Γουλβς Premier League

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Βιτόρια Σετούμπαλ LIGA NOS

23:00 FOX Sports Cleveland Indians - Baltimore Orioles MLB

23:00 Eurosport 2 ΣΙΑΤΛ ΣΑΟΥΝΤΕΡΣ - Λ.Α ΓΚΑΛΑΞΙ MLS

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Western & Southern Open 2ος Ημιτελικός

23:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Αλαβές LaLiga Santander

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 19/08

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός

02:30 COSMOTE SPORT 5 HD NASCAR Cup Series Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race

09:00 FOX Sports RAIDERS - ROOSTERS NRL 2018

10:05 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour 1ος Ημιτελικός Γυναικών

11:20COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour 2ος Ημιτελικός Γυναικών

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Γερμανίας SS18 Bosenberg Power Stage

13:50 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Μικρός τελικός Γυναικών

14:00 Eurosport 2 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ελβετία

15:05 COSMOTE SPORT 8 HD FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour Τελικός Γυναικών

15:30 Novasports 2 HD Φέγενορντ - Εξέλσιορ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Χάντερσφιλντ Premier League

16:00 Eurosport 1 BINCKBANK TOUR 7ο ΕΤΑΠ

16:00 Novasports 1 HD Έλφσμποργκ - Νόρκεπινγκ Πρωτάθλημα Σουηδίας

18:00 Eurosport 2 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ελβετία

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

19:00 Novasports 2 HD Τορίνο - Ρόμα Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:15 Eurosport 1 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ΒΡΕΤΑΝΙΑ Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αντοχής

19:15 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ-Ουέσκα LaLiga Santander

20:00 FOX Sports BOSTON RED SOX - TAMPA BAY RAYS MLB

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπελενένσες - Πόρτο LIGA NOS

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Western & Southern Open Τελικός

21:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο-Σεβίλη LaLiga Santander

21:30 Novasports 5 HD Πάρμα - Ουντινέζε Πρωτάθλημα Ιταλίας

21:30 Novasports 3 HD Σασουόλο - Ιντερ Πρωτάθλημα Ιταλίας

22:00 Novasports 1 HD Νιμ - Μαρσέιγ Πρωτάθλημα Γαλλίας

23:00 FOX Sports San Diego Padres - AZ Diamondbacks MLB

23:00 Eurosport 2 Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Κολούμπους Κρου MLS

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Western & Southern Open Τελικός

23:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε LaLiga Santander

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτέρα 20/08

02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Minnesota Lynx-Washington Mystics WNBA

21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

21:45 Novasports 1 HD Αταλάντα – Φροζινόνε Πρωτάθλημα Ιταλίας

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ Premier League

23:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο-Λεγανές LaLiga Santander

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τρίτη 21/08

03:00 FOX Sports Colts - Ravens NFL

21:45 Novasports 1 HD Σουόνσι - Λιντς Championship

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Αϊντχόφεν Play offs Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ερυθρός Αστέρας - Σάλτσμπουργκ Play offs Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπενφίκα - ΠΑΟΚ Play offs Champions League

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τετάρτη 22/08

02:00 FOX Sports Red Sox - Indians MLB

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD WNBA Playoffs 1ος γύρος

05:00 COSMOTE SPORT 8 HD WNBA Playoffs 1ος γύρος

16:00 ΕΡΤ HD Ουκρανία - Ελλάδα Προκριματικά Ευρωπαϊκού (Γ)

20:30 ΕΡΤ HD Προκριματικά ανδρών Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φλένσμπουργκ-Ράιν Νέκαρ Bundesliga Χάντμπολ Super Cup

21:00 FOX Sports White Sox - Twins MLB

21:45 Novasports 1 HD Άστον Βίλα - Μπρέντφορντ Championship

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γιούνγκ Μπόις-Ντιναμό Ζάγκρεμπ Play offs Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Άγιαξ-Ντιναμό Κιέβου Play offs Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Βίντι - ΑΕΚ Play offs Champions League

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 23/08

12:50 ΕΡΤ1 Sea Eagles - Tigers NRL 2018

15:00 Eurosport 1 Tour Of Germany Ποδηλασία

20:00 FOX Sports Red Sox - Indians MLB

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μέλσουνγκεν-Μαγδεμβούργο Bundesliga Χάντμπολ

21:00 Novasports 2 HD Ολυμπιακός - Μπέρνλι Play offs Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑTP 250 Winston-Salem Προημιτελικός

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Sign in to follow this  

×