Jump to content
Sign in to follow this  
GEORGE M.

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων

Recommended Posts

GEORGE M.

Τετάρτη 12/09

09:30 image.png.77519f03ab7581a9a81887beb0c07bd7.png         Masters in Shanghai Τουρνουά σνούκερ, 3η ημέρα

14:00 image.png.77519f03ab7581a9a81887beb0c07bd7.png         Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας 17ο ΕΤΑΠ

 

 

image.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 13/09

image.png.a6fda53ae0ff80be8652e54fe1a41aa4.png08:55     Masters in Shanghaι Τουρνουά σνούκερ, προημιτελικά

image.png.62d4d984dd8cf0f58b13c6aec7fa4385.png09:30     Masters in Shanghaι Τουρνουά σνούκερ, προημιτελικά

image.png.bfad6bca26d8c1c1fef7568bb03f782d.png12:30    Masters in Shanghaι Τουρνουά σνούκερ, προημιτελικά

image.png.8ee85ae4d5e123064e08af94debd63c5.png13:55     Masters in Shanghaι Τουρνουά σνούκερ, προημιτελικά

image.png.3ab0d5421eb5dde570f55f5b3a5f1174.png16:00    Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας 18ο ΕΤΑΠ

image.png.b5b5ec6761e61cd25572adab3bf216b6.png17:30     Masters in Shanghai Τουρνουά σνούκερ, προημιτελικά

image.png.407fe46ae75cf140a355e985acd77af5.png21!00     Ελλάδα - Σερβία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

   

image.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Παρασκευή 14/09

03:30 FOX Sports Bengals - Ravens - Ράγκμπι - NFL
18:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χίμκι - Μπάσκετ - ΟΠΑΠ Basketball Tournament
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουνιόν Βερολίνου-Ντούισμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΑΕΚ - Μπάσκετ - ΟΠΑΠ Basketball Tournament
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
21:45 Novasports 1HD Παρί Σεν Ζερμέν - Σεντ Ετιέν - Ποδόσφαιρο - Ligue 1, 5η αγωνιστική
21:45 Novasports 2HD Μπέρμιγχαμ - Γουέστ Μπρόμιτς - Ποδόσφαιρο - Championship, 7η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα - Ράγιο Βαγιεκάνο - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 16/09

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD WRC Τουρκία - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Αλαβές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
13:15 Novasports 2HD Άλκμααρ - Φέγενοoρντ - Ποδόσφαιρο - Eredivisie, 5η αγωνιστική
13:30 Novasports 1HD Ρόμα - Κιέβο Βερόνα - Ποδόσφαιρο - Serie A, 4η αγωνιστική
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολονία - Πάντερμπορν - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2, 5η αγωνιστική
14:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
15:10 ΕΡΤ2 FORMULA 1 GRAND PRIX ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Αγώνας
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς - Μπέρνλι - Ποδόσφαιρο - Premier League
16:00 Novasports 1HD Γιουβέντους - Σασουόλο - Ποδόσφαιρο - Serie A, 4η αγωνιστική
16:00 Novasports 3HD Τζένοα - Μπολόνια - Ποδόσφαιρο - Serie A, 4η αγωνιστική
16:00 Novasports 1HD Νόρκεπινγκ - ΑΪΚ Στοκχόλμης - Ποδόσφαιρο - Σουηδικό πρωτάθλημα, 21η αγωνιστική
16:00 Novasports 5HD Ουντινέζε - Τορίνο - Ποδόσφαιρο - Serie A, 4η αγωνιστική
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης - Νυρεμβέργη - Ποδόσφαιρο - Bundesliga, 3η αγωνιστική
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.-ΠΑΕ Ηρακλής ΑΕΠ 1908 - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΑΕΚ - Μπάσκετ - ΟΠΑΠ Basketball Tournament
17:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη - Παναιτωλικός - Ποδόσφαιρο - Super League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ - Λεβάντε - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander, 4η αγωνιστική
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον-Γουέστ Χαμ - Ποδόσφαιρο - Premier League
18:00 ΕΡΤ2 Γεωργία - Ελλάδα - Μπάσκετ - Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
18:00 Novasports 4HD Ραπίντ Βιέννης - Αούστρια Βιέννης - Ποδόσφαιρο - Bundesliga Αυστρίας, 7η αγωνιστική
18:15 Novasports 2HD ΑΕΛ - Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο - Super League, 3η αγωνιστική
18:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νίκη Βόλου-ΠΑΕ Δόξας Δράμας - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ - Στουτγκάρδη - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:00 Novasports 3HD Έμπολι - Λάτσιο - Ποδόσφαιρο - Serie A, 4η αγωνιστική
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές - Βιγιαρεάλ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander, 4η αγωνιστική
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι - Μπάσκετ - ΟΠΑΠ Basketball Tournament
20:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος - Λαμία - Ποδόσφαιρο - Super League
20:00 FOX Sports Packers - Vikings - Ράγκμπι - NFL
20:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης - Ποδόσφαιρο - Super League, 3η αγωνιστική
21:30 Novasports 3HD Κάλιαρι - Μίλαν - Ποδόσφαιρο - Serie A, 4η αγωνιστική
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλη-Χετάφε - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander, 4η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
22:00 Novasports 2HD Μαρσέιγ - Γκινγκάμπ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1, 5η αγωνιστική
23:00 FOX Sports Jaguars - Patriots - Ράγκμπι - NFL

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτερα 17/09

03:20 FOX Sports Cowboys - Giants - Ράγκμπι - NFL
19:00 ΕΡΤ1 Αρης - Λεβαδειακός - Ποδόσφαιρο - Super League
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μαγδεμβούργο-Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2, 5η αγωνιστική
21:30 Novasports 1HD ΣΠΑΛ - Αταλάντα - Ποδόσφαιρο - Serie A, 4η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον-Μπράιτον - Ποδόσφαιρο - Premier League, 5 η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τζιρόνα-Θέλτα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.
03:15 FOX Sports Bears - Seahawks - Ράγκμπι - NFL
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν - Ποδόσφαιρο - UEFA Youth League, Φάση Ομίλων,1η Αγωνιστική
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης-Αμβούργο - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2, 4η αγωνιστική εξ’ αναβολής
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ίντερ-Τότεναμ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 2ος Όμιλος
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Αϊντχόφεν - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική, 2ος Όμιλος
20:00 FOX Sports Yankees - Red Sox - Μπέιζμπολ - MLB
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μονακό-Ατλέτικο Μαδρίτης - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1 η αγωνιστική, 1 ος Όμιλος
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπριζ-Ντόρτμουντ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1 η αγωνιστικ
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ερυθρός Αστέρας-Νάπολι - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Πόρτο - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1 η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ-Λοκομοτίβ Μόσχας - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 20/09

02:00 FOX Sports Yankees - Red Sox - Μπέιζμπολ - MLB
19:00 ΕΡΤ2 Λαύριο - Ντνίπρο - Μπάσκετ - FIBA Europe Cup
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΟΚ-Τσέλσι - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Βίντι-Μπάτε Μπορίσοφ - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1 η Αγωνιστική
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Μαρσέιγ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1 η αγωνιστική
19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Λάτσιο-Απόλλων Λεμεσού - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλη-Σταντάρ Λιέγης - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Βιγιαρεάλ-Ρέιντζερς - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντουντελάνζ-Μίλαν - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1 η Αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Άρσεναλ-Βόρσκλα - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1 η Αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία-Σάλτσμπουργκ - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λουντογκόρετς-Λεβερκούζεν - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ολυμπιακός-Μπέτις - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ Λάρνακας-Ζυρίχη - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1 η Αγωνιστική

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Παρασκευή 21/09

03:20 FOX Sports Browns - Jets - Ράγκμπι - NFL
12:40 FOX Sports Sharks - Storm - Ράγκμπι - NRL
18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνιξ Καζάν-Γαλατάσαραϊ - Μπάσκετ - 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament
18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μακάμπι Τελ Αβίβ - Φενέρμπαχτσε - Μπάσκετ - Zadar Basketball Tournament
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντχαουζεν-Κολονία - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια - Μπάσκετ - ACB Liga Endesa, Supercopa
20:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-ΧΑΠΟΕΛ Ιερουσαλήμ - Μπάσκετ - 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament
21:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου - Ποδόσφαιρο - Zadar Basketball Tournament
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη-Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
21:30 Novasports 3HD Σασουόλο - Έμπολι - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
21:45 Novasports 1HD Μονακό - Νιμ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1, 6η αγωνιστική
21:45 Novasports 2HD Γουίγκαν - Μπρίστολ Σίτι - Ποδόσφαιρο - Championship, 9η αγωνιστική
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santnader
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ομπραντόιρο - Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκετ - ACB Liga Endesa, Supercopa
23:00 FOX Sports White Sox - Cubs - Μπέιζμπολ - MLB

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Σάββατο 22/09

00:00 Eurosport 1 New York Red Bulls - Toronto FC - Ποδόσφαιρο - MLS
02:00 FOX Sports Indians - Red Sox - Μπέιζμπολ - MLB
12:29 Novasports 3HD Άστον Βίλα – Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Ποδόσφαιρο - Championship, 9η αγωνιστική
12:40 FOX Sports Indians - Red Sox - Ράγκμπι - NRL
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγεκάνο-Αλαβές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santnader
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης-Ντάρμσταντ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ-Γουότφορντ - Ποδόσφαιρο - Premier League, 6 η αγωνιστική
16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χέρτα Βερολίνου-Γκλάντμπαχ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νυρεμβέργη-Ανόβερο - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον - Ποδόσφαιρο - Premier League
17:00 Novasports 3HD Άστον Βίλα - Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Ποδόσφαιρο - Championship, 9η αγωνιστική
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Βαγιαδολίδ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santnader
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ-Λεγανές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
18:00 Novasports 2HD Λιλ – Ναντ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1, 6η αγωνιστική
18:15 COSMOTE SPORT 1 HD Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων - Ποδόσφαιρο - Super League, 4η αγωνιστική
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπάγερν Μονάχου-Λέοπαρντς - Μπάσκετ - Zadar Basketball Tournament
19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
19:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος - ΑΕΛ - Ποδόσφαιρο - Super League
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον-Τότεναμ - Ποδόσφαιρο - Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santnader
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:30 Novasports 4HD ΚΠΡ - Νόριτς - Ποδόσφαιρο - Championship, 9η αγωνιστική
20:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης - Ποδόσφαιρο - Super League, 4η αγωνιστική
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε-Ολύμπια Μιλάνο - Μπάσκετ - Zadar Basketball Tournament
21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια - Ίντερ - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης -Εσπανιόλ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
23:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βιτόρια Σετούμπαλ-Πόρτο - Ποδόσφαιρο - Liga NOS

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 23/09

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Gran Premio Movistar de Aragon - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - MotoGP, Κατατακτήριες Δοκιμές
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Σεβίλη - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santnader
13:15 Novasports 2HD Φέγενοορντ - Ουτρέχτη - Ποδόσφαιρο - Eredivisie, 6η αγωνιστική
13:30 Novasports 1HD Τορίνο - Νάπολι - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Ρέγκενσμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ-Τσέλσι - Ποδόσφαιρο - Premier League
16:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη - ΟΦΗ - Ποδόσφαιρο - Super League, 4η αγωνιστική
16:00 Novasports 1HD Μπολόνια - Ρόμα - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
16:00 Novasports 2HD Λάτσιο - Τζένοα - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
16:00 Novasports 3HD Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν - Ποδόσφαιρο - Ligue 1, 6η αγωνιστική
16:00 Novasports 5HD ΑΪΚ Στοκχόλμης - Χάμαρμπι - Ποδόσφαιρο - Σουηδικό πρωτάθλημα, 22η αγωνιστική
16:00 Novasports 24 HD Κιέβο Βερόνα - Ουντινέζε - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν-Μάιντς - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Βαλένθια - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santnader
17:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν - Άγιαξ - Ποδόσφαιρο - Eredivisie, 6η αγωνιστική
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ-Έβερτον - Ποδόσφαιρο - Premier League
18:00 Novasports 5HD Σάλτσμπουργκ - Ραπίντ Βιέννης - Ποδόσφαιρο - Αυστριακό πρωτάθλημα, 8η αγωνιστική
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:00 ΕΡΤ HD Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός - Ποδόσφαιρο - Super League, 4η αγωνιστική
19:00 Novasports 2HD Μίλαν - Αταλάντα - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Μπιλμπάο - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
20:00 FOX Sports Redskins - Packers - Ράγκμπι - NFL
20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα-Άβες - Ποδόσφαιρο - Liga NOS
20:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ - ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο - Super League, 4η αγωνιστική
21:30 Novasports 3HD Φροζινόνε - Γιουβέντους - Ποδόσφαιρο - Serie A, 5η αγωνιστική
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Τζιρόνα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
22:00 Novasports 2HD Λιόν - Μαρσέιγ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1, 6η αγωνιστική
22:15 Novasports 4HD Πορτογαλία - Ελλάδα - Ποδόσφαιρο - Socca World Cup
23:25 FOX Sports Seahawks - Cowboys - Ράγκμπι - NFL

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτέρα 24/09

19:00 ΕΡΤ HD Παναιτωλικός - Λαμία - Ποδόσφαιρο - Super League, 4η αγωνιστική
19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος - Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο - Super League, 4η αγωνιστική
22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Ποδόσφαιρο - Liga NOS

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τρίτη 25/09

15:30 ΕΡΤ2 Κορέα - Ελλάδα - Μπάσκετ - Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολονία-Ίνγκολσταντ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Εσπανιόλ-Έιμπαρ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ-Σάλκε - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο-Χόφενχαϊμ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ράγιο Βαγεκάνο - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
23:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Ουέσκα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 27/09

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Θύελλα Καμαρίου - Ηρακλής - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ηρόδοτος - Απόλλων Πόντου - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Άρης Αβάτου - Παναχαϊκή - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
18:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φενερμπαχτσέ-Μακάμπι Τελαβίβ - Μπάσκετ - Pavlos Giannakopoulos Tournament
20:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ - Σασουόλο - Ποδόσφαιρο - Serie A
21:15 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι - Μπάσκετ - Pavlos Giannakopoulos Tournament
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός - Λεβαδειακός - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
22:00 Novasports 1HD Έμπολι - Μίλαν - Ποδόσφαιρο - Serie A
22:15 COSMOTE SPORT 3 HD Σάβες-Μπενφίκα - Ποδόσφαιρο - Liga NOS
23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τζιρόνα-Μπέτις - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Σάββατο 29/09

00:15 Novasports 3HD Socca World Cup - Ποδόσφαιρο - Δ' Προημιτελικός
11:30 Eurosport 2 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Γαλλία
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Mηχανοκίνητος αθλητισμός
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Τζιρόνα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
13:00 ΕΡΤ2 11o Διεθνές Σιρκουϊ - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Καρτ
13:45 Eurosport 1 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Γαλλία
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντούισμπουργκ - Ρένγκενσμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2, 8η αγωνιστική
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ποδόσφαιρο - Premier League
14:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Κατατακτήριες Δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
16:00 Novasports 1HD Ρόμα - Λάτσιο - Ποδόσφαιρο - Serie A, 7η αγωνιστική
16:00 Novasports 3HD Socca World Cup - Ποδόσφαιρο - A' ημιτελικός
16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σάλκε-Μάιντς - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χόφενχαϊμ-Λειψία - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη-Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ-Γουότφορντ - Ποδόσφαιρο - Premier League
17:00 Novasports 2HD Χαλ - Μίντλεσμπρο - Ποδόσφαιρο - Championship
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
17:15 Novasports 3HD Socca World Cup - Ποδόσφαιρο - Β' Ημιτελικός
18:00 Novasports 5HD Βολφσμπέργκερ - Σάλτσμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Αυστριακό πρωτάθλημα
18:15 Novasports 1HD ΑΕΛ - Παναιτωλικός - Ποδόσφαιρο - Super League, 5η αγωνιστική
18:15 Novasports 24 HD Νις - Παρί Σεν Ζερμέν - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους - Νάπολι - Ποδόσφαιρο - Serie A
19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα - Ποδόσφαιρο - Super League
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Λίβερπουλ - Ποδόσφαιρο - Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ-Σεβίλη - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
20:30 Novasports 2HD ΟΦΗ - ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο - Super League, 5η αγωνιστική
21:00 Novasports 3HD Μονπελιέ - Νιμ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
21:00 Novasports 5HD Socca World Cup - Ποδόσφαιρο - Μικρός τελικός
21:30 Novasports 1HD Ίντερ - Κάλιαρι - Ποδόσφαιρο - Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
21:45 Novasports 4HD Φορτούνα Σιτάρντ - Άγιαξ - Ποδόσφαιρο - Eredivisie
22:30 Novasports 5HD Socca World Cup - Ποδόσφαιρο - Τελικός
22:45 Eurosport 1 Chicago Fire - Los Angeles FC - Ποδόσφαιρο - MLS
23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μαρίτιμο - Ποδόσφαιρο - Liga NOS

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 30/09

11:00 ΕΡΤ2 11o Διεθνές Σιρκουϊ - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Καρτ
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Τζιρόνα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
13:30 Novasports 1HD Μπολόνια - Ουντινέζε - Ποδόσφαιρο - Serie A
13:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Σαν Πάουλι - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα - Αταλάντα - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 2HD Κιέβο Βερόνα - Τορίνο - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 3HD Φροζινόνε - Τζένοα - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 5HD Ντάλκουρντ - ΑΪΚ Στοκχόλμης - Ποδόσφαιρο - Σουηδικό πρωτάθλημα
16:00 ΕΡΤ1 Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος - Ποδόσφαιρο - Super League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ανόβερο - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Βαγιαδολίδ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
17:45 Novasports 24 HD Φέγενοορντ - Φίτεσε - Ποδόσφαιρο - Eredivisie
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κάρντιφ-Μπέρνλι - Ποδόσφαιρο - Premier League
18:15 Novasports 2HD Λεβαδειακός - Ατρόμητος - Ποδόσφαιρο - Super League, 5η αγωνιστική
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:00 Novasports 3HD Πάρμα - Έμπολι - Ποδόσφαιρο - Serie A
19:00 ΕΡΤ1 Αρης - Αστέρας Τρίπολης - Ποδόσφαιρο - Super League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Αλαβές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
20:00 FOX Sports Patriots - Dolphins - Μπέιζμπολ - MLB
20:15 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Τενερίφη - Μπάσκετ - ACB Liga Endesa
20:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο - Super League, 5η αγωνιστική
21:00 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
21:30 Novasports 3HD Σασουόλο - Μίλαν - Ποδόσφαιρο - Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Λεγανές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
22:00 Novasports 2HD Λιλ - Μαρσέιγ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
23:25 FOX Sports Giants - Saints - Μπέιζμπολ - MLB

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτέρα 1/10

03:20 FOX Sports Steelers - Ravens - Ράγκμπι - NFL
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 China Open - Τένις - Τέννις
19:00 ΕΡΤ1 Λαμία - Ξάνθη - Ποδόσφαιρο - Super League
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ίνγκολσταντ-Ουνιόν - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια - ΣΠΑΛ - Ποδόσφαιρο - Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ-Κρίσταλ Πάλας - Ποδόσφαιρο - Premier League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Χετάφε - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τρίτη 02/10

03:15 FOX Sports Broncos - Chiefs - Ράγκμπι - NFL
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΑΕΚ-Μπενφίκα - Ποδόσφαιρο - UEFA Youth League, Φάση Ομίλων
17:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ-Μάντσεστερ Σίτι - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Γιουβέντους-Γιούνγκ Μπόις - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
20:00 Novasports 1HD Ερυθρός Αστέρας - Ουλμ - Μπάσκετ - Eurocup
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕΚ-Μπενφίκα - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Βαλένθια - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρόμα-Βικτόρια Πλζεν - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λιόν-Σαχτάρ Ντονέτσκ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τετάρτη 03/10

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 China Open, Κυρίως Ταμπλό - Τένις - Τέννις
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Θύελλα Καμαρίου - Ηρακλής - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
17:30 COSMOTE SPORT 1 HD Πανιώνιος-ΑΕΛ - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας
19:00 ΕΡΤ1 Παγκράτι - Παναθηναϊκός - Μπάσκετ - Κύπελλο Ελλάδας
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Παρί Σεν Ζερμέν-Ερυθρός Αστέρας - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Μόσχας-Σάλκε - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
20:00 Novasports 1HD Μόρναρ - Ούνιξ Καζάν - Μπάσκετ - Eurocup
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τότεναμ-Μπαρτσελόνα - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νάπολι-Λίβερπουλ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπριζ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ντόρτμουντ-Μονακό - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αϊντχόφεν-Ίντερ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο-Γαλατάσαραϊ - Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League, Φάση Ομίλων
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 04/10

03:00 FOX Sports Yankees - Athletics - Μπέιζμπολ - MLB
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships - Τένις - Τέννις
17:50 COSMOTE SPORT 3 HD Αστάνα-Ρεν - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
18:00 ΕΡΤ1 Ολυμπιακός - Χολαργός - Μπάσκετ - Κύπελλο Ελλάδας
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόσενμποργκ-Λειψία - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Μπέτις-Ντουντελάνζ - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Γκάραμπαγκ-Άρσεναλ - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Λεβερκούζεν-ΑΕΚ Λάρνακας - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλτσμπουργκ-Σέλτικ - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Μπορντό-Κοπεγχάγη - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν-Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο - UEFA Εuropa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι-Βίντι - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο - UEFA Εuropa League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λάτσιο - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Απόλλων Λεμεσού-Μαρσέιγ - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κράσνονταρ-Σεβίλη - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σπαρτάκ Μόσχας-Βιγιαρεάλ - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ρέιντζερς-Ραπίντ Βιέννης - Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Παρασκευή 05/10

03:20 FOX Sports Patriots - Colts - Ράγκμπι - NFL
06:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός - Τένις - Τέννις
07:30 COSMOTE SPORT 9 HD ATP 500 China Open, Προημιτελικός - Τένις - Τέννις
07:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, Ελεύθερες Δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
14:30 COSMOTE SPORT 4 HD Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks - Μπάσκετ - NBA China Games
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 China Open, Προημιτελικός - Τένις - Τέννις
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντάρμσταντ-Αμβούργο - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
19:30 COSMOTE SPORT 9 HD VEF Ρίγα-Χίμκι - Μπάσκετ - VTB United League
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης-Βόλφσμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
21:30 Novasports 2HD Τορίνο - Φροζινόνε - Ποδόσφαιρο - Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης - Ποδόσφαιρο - ACB Liga Endesa
21:45 Novasports 1HD Τουλούζ - Νις - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον-Γουέστ Χαμ - Ποδόσφαιρο - Premier League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτέρα 08/10

03:20 FOX Sports Texans - Cowboys - Ράγκμπι - NFL
15:00 COSMOTE SPORT 4 HD Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks - Μπάσκετ - NBA China Games
19:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη - ΑΕΛ - Ποδόσφαιρο - Super League
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Καζιντσμπάρτσκα-ΠΑΟΚ - Βόλεϊ - CEV Champions League βόλεϊ
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολονία-Ντούισμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τρίτη 09/10

3:15 FOX Sports Saints - Redskins - Ράγκμπι - NFL
08:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai - Τένις - Τένις
18:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός - Βίσλα - Μπάσκετ - FIBA Euroleague Γυναικών
19:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, 1ος γύρος
20:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, 1ος γύρος
21:30 Novasports 2HD Βενέτσια - ΠΑΟΚ - Μπάσκετ - Basketball Champions League
21:30 Novasports 1HD Ντιζόν - Νίμπουρκ - Μπάσκετ - Basketball Champions League
21:30 Novasports 3HD Τενερίφη - Βόννη - Μπάσκετ - Basketball Champions League
22:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, 1ος γύρος

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τετάρτη 10/10

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai - Τένις - Τένις
17:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, 2η ημέρα
19:00 Novasports 1HD Μπάνβιτ - Λούντβικσμπουργκ - Μπάσκετ - Basketball Champions League
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD VEF Ρίγα-Πάρμα - Μπάσκετ - VTB United League
19:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, 2η ημέρα
19:30 ΕΡΤ2 ΑΕΚ - Χάποελ Ιερουσαλήμ - Μπάσκετ - Basketball Champions League
20:00 Novasports 3HD Άνκαρα - Βαλένθια - Μπάσκετ - Eurocup
21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλβανία-Ιορδανία - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
21:00 Novasports 2HD Μπάμπεργκ - Φουενλαμπράντα - Μπάσκετ - Basketball Champions League
21:30 Novasports 1HD Οστάνδη - Προμηθέας Πατρών - Μπάσκετ - Basketball Champions League
21:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, 2η ημέρα
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία-Ουκρανία - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 11/10

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai - Τένις - Τένις
17:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, φάση των 16
19:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, φάση των 16
20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ - Μπαρτσελόνα - Μπάσκετ - EuroLeague
20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τουρκία-Βοσνία Ερζεγοβίνη - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μακάμπι - Μπάσκετ - EuroLeague
21:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές - Μπάσκετ - EuroLeague
21:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, φάση των 16
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρωσία-Σουηδία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μαυροβούνιο-Σερβία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Ισραήλ-Σκωτία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Λιθουανία-Ρουμανία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ουαλία-Ισπανία - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πολωνία-Πορτογαλία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλλία-Ισλανδία - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης - Νταρουσάφακα - Μπάσκετ - EuroLeague

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Παρασκευή 12/10

03:20 FOX Sports Giants - Eagles - Ράγκμπι - NFL
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai - Τένις - Τένις
15:00 Eurosport 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, προημιτελικά
17:00 Eurosport 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, προημιτελικά
18:15 Eurosport 1 Γερμανία - Ολλανδία - Ποδόσφαιρο - Φιλικό (Εθνικές Νέων)
19:45 Novasports 4HD Μπούντουτσνοστ - Αρμάνι Μιλάνο - Μπάσκετ - EuroLeague
20:00 Novasports 1HD Χίμκι - Ολυμπιακός - Μπάσκετ - EuroLeague
20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις - Μπασκόνια - Μπάσκετ - EuroLeague
20:45 Novasports 2HD Φενέρμπαχτσε - Γκραν Κανάρια - Μπάσκετ - EuroLeague
20:45 Eurosport 1 Γερμανία - Νορβηγία - Ποδόσφαιρο - Προκριματικά Euro Κ-21
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα-Ουγγαρία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Εσθονία-Φινλανδία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κροατία-Αγγλία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Βέλγιο-Ελβετία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστρία-Βόρειος Ιρλανδία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία-Λουξεμβούργο - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μολδαβία-Σαν Μαρίνο - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 14/10

00:00 Eurosport 2 DC United - FC Dallas - Ποδόσφαιρο - MLS
11:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Tελικός - Τένις - Τένις
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα - Μπάσκετ - ACB Liga Endesa
15:00 COSMOTE SPORT 8 HD Χίμκι-Κάλεφ - Μπάσκετ - VTB United League
15:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία - Τένις - Λιντς, τελικός
16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ρουμανία-Σερβία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνιξ Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν - Μπάσκετ - VTB United League
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία-Τουρκία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν-Μάλτα - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νήσοι Φερόε-Κόσοβο - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σκωτία-Πορτογαλία - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
19:00 ΕΡΤ2 Κύμη - Ολυμπιακός - Μπάσκετ - Basket League
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές-Νταρουσάφακα - Μπάσκετ - TBF Basketball Super League
20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μάλαγα-Γκραν Κανάρια - Μπάσκετ - ACB Liga Endesa
20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μάλαγα-Γκραν Κανάρια - Μπάσκετ - ACB Liga Endesa
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πολωνία-Ιταλία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ισραήλ-Αλβανία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Λιθουανία-Μαυροβούνιο - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

15/10

03:20 FOX Sports Patriots - Chiefs - Ράγκμπι - NFL
17:30 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός - ΑΕΚ - Βόλεϊ - Volley League
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Φινλανδία-Ελλάδα - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ισπανία-Αγγλία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ισλανδία-Ελβετία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία-Μολδαβία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Λουξεμβούργο-Σαν Μαρίνο - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τρίτη 16/10

03:15 FOX Sports Packers - 49ers - Ράγκμπι - NFL
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Καζακστάν-Ανδόρρα - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
19:00 Eurosport 1 Γερμανία - Ιρλανδία - Ποδόσφαιρο - Προκριματικά Euro Κ-21
19:00 Novasports 4HD Μπάνβιτ - Λε Μαν - Μπάσκετ - Basketball Champions League
19:30 Novasports 2HD Νίμπουρκ - ΑΕΚ - Μπάσκετ - Basketball Champions League
19:30 Novasports 3HD ΠΑΟΚ - Βόννη - Μπάσκετ - Basketball Champions League
20:15 Novasports 5HD Νταρουσάφακα - Μπούντουτσνοστ - Μπάσκετ - EuroLeague
21:05 Novasports 4HD Μακάμπι - ΤΣΣΚΑ - Μπάσκετ - EuroLeague
21:30 Novasports 1HD Μπάγερν Μονάχου - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπάσκετ - EuroLeague
21:30 Novasports 3HD Βίρτους Μπολόνια - Οστάνδη - Μπάσκετ - Basketball Champions League
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γαλλία-Γερμανία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σλοβενία-Κύπρος - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιρλανδία-Ουαλία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Νορβηγία-Βουλγαρία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ουκρανία-Τσεχία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Βέλγιο-Ολλανδία - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Δανία-Αυστρία - Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σουηδία-Σλοβακία - Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League
22:00 Novasports 2HD Γκραν Κανάρια - Μπαρτσελόνα - Μπάσκετ - EuroLeague

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Τετάρτη 17/10

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Boston Celtics-Philadelphia 76ers - Μπάσκετ - NBA Regular Season
05:30 COSMOTE SPORT 7 HD Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder - Μπάσκετ - NBA Regular Season
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΠΑΟΚ-Καζιντσμπάρτσκα - Βόλεϊ - CEV Champions League βόλεϊ
19:00 Novasports 5HD Ρίτας Βίλνιους - Φρανκφούρτη - Μπάσκετ - Eurocup
19:30 Novasports 1HD Προμηθέας Πατρών - Ολίμπια - Μπάσκετ - Basketball Champions League
20:00 Novasports 4HD Αναντολού Εφές - Ζάλγκιρις - Μπάσκετ - EuroLeague
20:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε - Χίμκι - Μπάσκετ - EuroLeague
21:00 Novasports 5HD Μπάμπεργκ - Ντιζόν - Μπάσκετ - Basketball Champions League
21:45 Novasports 2HD Μπασκόνια - Ολυμπιακός - Μπάσκετ - EuroLeague
21:45 Novasports 1HD Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκετ - EuroLeague

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Πέμπτη 18/10

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Houston Rockets-New Orleans Pelicans - Μπάσκετ - NBA Regular Season
19:00 Eurosport 2 Youth Olympic Summer Games - Ποδόσφαιρο - Ποδόσφαιρο Σάλας
20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ - Νταρουσάφακα - Μπάσκετ - EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Γκραν Κανάρια - Μπάσκετ - EuroLeague
21:00 Novasports 3HD Μπούντουτσνοστ - Μακάμπι - Μπάσκετ - EuroLeague
22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα - Μπάγερν - Μπάσκετ - EuroLeague

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Παρασκευή 19/10

03:20 FOX Sports Cardinals - Broncos - Ράγκμπι - NFL
03:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Motul Grand Prix of Japan - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
05:30 COSMOTE SPORT 7 HD Portland Trail Blazers-Los Angeles Lakers - Μπάσκετ - NBA Regular Season
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑTP 250 European Open Antwerp, Προημιτελικός - Τένις - Τένις
17:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός - Μηχανοκίνητος αθλητισμός
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης-Άουε - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
20:00 Novasports 3HD Χίμκι - Αναντολού Εφές - Μπάσκετ - EuroLeague
20:45 Novasports 4HD Ζάλγκιρις - Φενέρμπαχτσε - Μπάσκετ - EuroLeague
21:00 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο - Μπάσκετ - EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
21:45 Novasports 2HD Λιόν - Νιμ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
21:45 Novasports 5HD Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Μίντλεσμπρο - Ποδόσφαιρο - Championship
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Θέλτα-Αλαβές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
22:00 Novasports 3HD Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια - Μπάσκετ - EuroLeague

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Σάββατο 20/10

09:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο-Κολονία - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ποδόσφαιρο - Premier League
15:45 ΕΡΤ2 Ρέθυμνο - ΑΕΚ - Μπάσκετ - Basket League
15:45 ΕΡΤ2 Περιστέρι - Χολαργός - Μπάσκετ - Basket League
15:45 ΕΡΤ2 Κολοσσός - Κύμη - Μπάσκετ - Basket League
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑTP 250 European Open Antwerp - Τένις - Τένις
16:00 ΕΡΤ HD Παναθηναϊκός - Πανιώνιος - Ποδόσφαιρο - Super League
16:00 Novasports 1HD Ρόμα - ΣΠΑΛ - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ-Λειψία - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι - Ποδόσφαιρο - Premier League
17:00 Novasports 2HD Μπρέντφορντ - Μπρίστολ Σίτι - Ποδόσφαιρο - Championship
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια-Λεγανές - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑTP 250 European Open Antwerp, 2ος Ημιτελικός - Τένις - Τένις
18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα - Μπάσκετ - VTB United League
18:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ - Προμηθέας - Μπάσκετ - Basket League
18:00 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν - Αμιάν - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
18:00 Novasports 5HD Σάλτσμπουργκ - Βάκερ Ίνσμπρουκ - Ποδόσφαιρο - Αυστριακό πρωτάθλημα
18:15 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός - Ποδόσφαιρο - Super League
19:00 ΕΡΤ HD Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο - Super League
19:00 Novasports 2HD Γιουβέντους - Τζένοα - Ποδόσφαιρο - Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ - Ποδόσφαιρο - Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:30 Novasports 3HD Ντέρμπι - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Ποδόσφαιρο - Championship
20:30 Novasports 1HD AEΛ - Λαμία - Ποδόσφαιρο - Super League
20:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX. 3ες Ελεύθερες Δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
21:00 Novasports 4HD Στρασμπούρ - Μονακό - Ποδόσφαιρο - Ligue 1
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη-Εστουντιάντες - Μπάσκετ - ACB Liga Endesa
21:30 Novasports 2HD Ουντινέζε - Νάπολι - Ποδόσφαιρο - Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Σεβίλη - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
21:45 Novasports 3HD Χερενφέιν - Άγιαξ - Ποδόσφαιρο - Eredivisie
23:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός -

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Κυριακή 21/10

04:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Motul Grand Prix of Japan - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός -
05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Lakers-Houston Rockets - Μπάσκετ - NBA Regular Season
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο-Χετάφε - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
13:30 Novasports 1HD Φροζινόνε - Έμπολι - Ποδόσφαιρο - Serie A
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Μπόχουμ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
15:30 Novasports 1HD Φέγενοορντ - Τσβόλε - Ποδόσφαιρο - Eredivisie
16:00 Novasports 2HD Πάρμα - Λάτσιο - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 3HD Μπολόνια - Τορίνο - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 4HD Κιέβο Βερόνα - Αταλάντα - Ποδόσφαιρο - Serie A
16:00 Novasports 5HD Τζουργκάρντεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης - Ποδόσφαιρο - Σουηδικό πρωτάθλημα
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου-Φράιμπουργκ - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ΑTP 250 European Open Antwerp, Τελικός - Τένις - Τένις
16:30 FOX Sports Chargers - Titans - Ράγκμπι - NFL
17:00 ΕΡΤ2 Πανιώνιος - Αρης - Μπάσκετ - Basket League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ-Μπιλμπάο - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπάνβιτ-Αναντολού Εφές - Μπάσκετ - TBF Basketball Super League
17:30 ANT1 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Λαύριο Aegean Cargo - Μπάσκετ - Basket League
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας - Ποδόσφαιρο - Premier League
18:15 Novasports 2HD Λεβαδειακός - Ξάνθη - Ποδόσφαιρο - Super League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ-Μάιντς - Ποδόσφαιρο - Bundesliga
19:00 ΕΡΤ HD Άρης - ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο - Super League
19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα - Κάλιαρι - Ποδόσφαιρο - Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Εσπανιόλ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Βαλένθια-Μπαρτσελόνα - Ποδόσφαιρο - ACB Liga Endesa
20:30 Novasports 1HD ΟΦΗ - Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο - Super League
20:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX, - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series, Kansas Hollywood Casino 400 - Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
21:30 Novasports 2HD Ίντερ - Μίλαν - Ποδόσφαιρο - Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Βαγιαδολίδ - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander
22:00 Novasports 3HD Νις - Μαρσέιγ - Ποδόσφαιρο - Ligue 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
GEORGE M.

Δευτέρα 22/10

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks - Μπάσκετ - NBA Regular Season
03:30 FOX Sports 49ers - Rams - Ράγκμπι - NFL
05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs - Μπάσκετ - NBA Regular Season
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου - Μπάσκετ - Basket League
17:30 ΕΡΤ2 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός - Βόλεϊ - Volley League
18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου - Μπάσκετ - Basket League
19:00 ΕΡΤ HD Aτρόμητος - Αστέρας Τρίπολης - Ποδόσφαιρο - Super League
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Κάλεβ - Μπάσκετ - VTB United League
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντούισμπουργκ-Σαν Πάουλι - Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια - Σασουόλο - Ποδόσφαιρο - Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ-Λέστερ - Ποδόσφαιρο - Premier League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Τζιρόνα - Ποδόσφαιρο - LaLiga Santander

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Sign in to follow this  
    • 1 Posts
    • 6 Views
    • Mysat News
    • Mysat News
    • 1 Posts
    • 7 Views
    • Mysat News
    • Mysat News
    • 1 Posts
    • 5 Views
    • Mysat News
    • Mysat News

×